O mně

Jitka Strnadová

Jsem vyškolená v Profesionální škole vizáže a stylu. Nabízím konzultace typologie postavy, asistované nákupy, poradenství ve střizích a materiálech. Oděvy, které spolu nakoupíme, pro Vás dokáži upravit i na míru.

Mojí největší vášní jsou barvy. Jaké jsou ty nejlepší a nejslušivější? Jak je kombinovat? Jak to, že některé odstíny jedné ženě přidávají roky a jinou omlazují? Proč některé barvy vlasů jedné sluší a jiná v nich vypadá lacině? A co ta problémová černá?...

Barevná typologie rozšířená Vám na všechny tyto, i mnoho dalších otázek, odpoví.

Mým záměrem je komplexní péče o zákaznici, nabízím veškeré stylistické a vizážistické služby, barevnou typologii rozšířenou však považuji za službu nejpotřebnější.

Vrozený barevný typ zůstává po celý život stejný, je tedy více než výhodné nechat si jej zjistit. Ženy, ale i muži, kteří svůj typ znají a využívají jeho předností, budují svou ideální image mnohem jednodušeji a efektivněji. Může se stát, že se zákaznice z nějakého důvodu nechce ztotožnit s tím, jak je "vybarvená" a má jiné barevné cítění. I zde pomáhá konzultace barevné typologie. Hledáme, jak její typ posunout, aby výsledek byl uvěřitelný a přirozený a hlavně, aby byla spokojená.

Je velký omyl myslet si, že po konzultaci budete muset všechno šatstvo vyhodit, že Vás "zaškatulkuji a už se nehnete". Naučím Vás sice, co je pro Vás nejlepší, ale i to, jak dál nosit milované, i když ne ideální, barvy správným způsobem.

Velice ráda dělám "barevku" pro dvě osoby najednou. Zde zákaznice vidí vše dvakrát a ještě více se tak naučí. Vezměte tedy sestru, maminku, kamarádku, dceru, manžela...a přijďte, moc se na Vás těším. Nebudete litovat!